/
204 Views0

Smutek občas přepadá každého.
Na někoho dosedá denně a snaží se ho všemožně zahnat.
Někdo je smutný pořád a už rezignoval na to, být šťastný.
I těm na cestě spirituálního růstu různé smutky vyplouvají.Umět svůj smutek přijmout, neplácat se v něm, ani ho neodhánět chce velký kus uvědomění a odvahy.
Není snadné si ve smutku pobýt, zůstat v něm, jak dlouho je třeba, abychom skrze něj se posunuli na své cestě.
Hlava nám říká, že to přeci není normální, měli bychom se rozveselit, vždyť nic není tak špatné, jak to třeba nyní vypadá, vždyť máme tolik důvodů k radosti…
A tak ji často automaticky poslechneme a co nám smutek přišel říct, odsuneme. Někdy úplně zazdíme.
Nedáváme na své emoce, nevěříme jim, nedáváme jim své místo.
Každá emoce je naší součástí. Tak jako máme nohy ruce, tak máme emoce a ty mají celou škálu, tedy i smutek k nim patří, stejně jako radost a nadšení.
Je něco jiného smutek a deprese.
Smutek známe opravdu všichni.

Má mnoho různých příčin, s každým dělá něco trochu jiného, každý ho jinak zvládáme zpracovat.
Jsou smutky dlouhodobé, hluboké, třeba z nepřijatého rozchodu s partnerem, smutek nad ztrátou milované bytosti, smutek, že se nám v životě nedaří nic dle našich představ…
ale jsou také smutky, které přijdou z ničeho nic. ráno jsme v pohodě, máme dobrou náladu a aniž by se něco výrazného přihodilo, přes den na nás „sedne“ smutek a zcela jiná nálada.

V tu chvíli já jej přijímám. Ptám se, z čeho se objevuje, co mi má říct, ale netrápím se, když nezachytím hned odpověd. Zůstávám s ním, jako on se mnou a dovoluji si být smutná.
I tomu přizpůsobím svou aktivitu.
Nejdu do odporu. Pak buď přichází uvědomění, z čeho smutek pramení a co mi přichází za téma, které mohu dál zpracovat a jak, nebo nepřichází nic a stejně jako smutek přišel, tak ve svůj čas zase odejde.
Tím snadněji, čím méně se mu bráním.

Hluboké či dlouhodobé smutky je však vhodné zkoumat, protože ty nám už brání kvalitně žít. Ty nás svazují, pokud nejsou vědomě uchopovány.

Se smutky, jejich rozpuštěním, nám mohou pomoci Australské květové esence.
Z květových esencí jsou často využívány Red Suva Frangipani, Sturt Desert Pea, Sunshine Wattle, ale i jiné,
také esence z řady vibračních esencí, jako jsou Isis, Gaia, Solar Logos, Rainbow,
i esence jemných vibrací a esence bílého světla, z nich například esence Voda či Vyšší Já.

Výběr esencí provádím pomocí mého napojení na esence a energetické pole klienta. Často dostávám podrobné příběhy, kdy je příčina smutku i zřejmá, jen s ní daný člověk neumí účinně pracovat, ale běžně lidé spíš neví, proč je něco trápí, jen cítí to své aktuální rozladění.

Naladit člověka na sebe sama je účinkem všech esencí. Každá esence má svůj specifický účinek a i z těch esencí, které jsou vhodné k užívání na rozpuštění smutků, je pro každého vhodná jiná.
Někdy vychází esence nebo kombinace esencí, která nemá v přímém svém účinku práci na smutcích, ale její účinek je takový, že pro daného člověka je na tím nejlepším lékem a cestou k nalezení rovnováhy.

Když užíváte esence z řad vyšších vibrací, nemusí vám hned přijít uvědomění a nějaký aha moment, silná zřejmá úleva, někdy účinek pochopíme až zpětně za pár měsíců, kdy dojde k posloupnosti více událostí. Ty byly užíváním dané esence nastartovány, ale ten účinek ze své úrovně ještě v danou chvíli užívání nebyl člověk schopen vidět.
Někdy je cesta takto delší.
Někdy však účinek a úleva nastupuje hned během prvních dnů užívání esencí.
Pro mě je krásné číst vaše zprávy v takovou chvíli. Že se dějí zázraky.

Někteří máte s esencemi zkušenosti, vstoupily vám do života k učitému tématu či období.
Vy i vy, kteří ještě tu vlastní zkušenost nemáte, věřte, že s jakýmkoli tématem se můžete obrátit k jejich pomoci.

Pokud vás trápí smutek a už byste rádi žili jinak, pozvěte je na pomoc.

Konzultaci na dálku či osobní si můžeme domluvit, stejně jako vytvoření lahvičky na míru pro vás na dálku, jen s předchozím předáním potřebných informací, které potřebuji pro svou práci.
V dnešní době „málo času“ je tato možnost velmi oblíbená a je dobré vědět, že na síle esencí neubírá a dostanete plnohodnotnou lahvičku s esencemi, ať již se potkáme nebo si jen napíšeme.

Těším se na další z vás, se kterými se má cesta skrze tvoření esencí na míru má protnout.
Žádná setkání nejsou náhodná.

Děkuji za tu možnost.

S láskou 
Pavlínka, Esence Světla

Leave Comment: