http://esencesvetla.cz/wp-content/uploads/2019/05/Focení-květen-2019-155_2-600x800.jpg

Ahoj, jmenuji se Pavla Marková
KDO JSEM?

JSEM ŽENA, MATKA, INSPIRÁTORKA, PRŮVODKYNĚ CESTOU DUŠE ZDE NA ZEMI…

Odedávna mám, jako mnoho z nás, ráda přírodu. Možná si jí vážím o to více, že žiji od narození v Praze, kde občas je ke ztišení a k přírodě trochu dále. Moje babička mě naučila, jak se starat o květiny, stromy, plodící rostliny a ledacos si vypěstovat. Hodně času jsem trávila u ní na venkově a také v milovaných jižních Čechách. Ten kraj je pro mne doslova magický. Příroda ke mně promlouvá a já se cítím v každém okamžiku znovuzrozená. Miluji řeku Nežárku, miluji tamní staleté stromy, kamenné přírodní útvary. Baví mě se jen tak procházet, pozorovat, ptát se a naslouchat.

Mnoho let se intenzivně v denním životě zabývám poznáváním sama sebe, souvislostí, lidských vztahů, přírodních zákonitostí a zákonů stvoření. Hledám a nacházím a stále žasnu a raduji se a těším se z každého dne (ZNAK SRDÍČKA)

Má cesta vedla také přes velmi nelehké prožitky a zkušenosti, ale právě ty mě dovedly sem a díky nim jsem, kým jsem a prošla jsem transformací a žiji stále vědoměji. Jsem vděčná nejen za ty krásné prosvětlené dny, ale i občasné propady, protože ty vždycky přináší přerod.  

Vystudovala jsem Vysokou školu ekonomickou, tehdy jsem ještě věřila, že to je důležité takto někomu a sobě dokázat, co dokáži a že je to pro život nutné. Léta plynula, ale život to nebyl, štěstí, naplnění ani zdraví nepřicházelo, ale tehdy jsem nevěděla, jak žít jinak.

Cesta mě vedla dál a dál a já si uvědomila potřebu být více v přírodě, úplně odbourat stres a jít za svým životním posláním. A hledala jsem cesty. Přes různé terapie, semináře, zasvěcení (od kterých jsem se později záměrně odpojila), duchovní učení, práci s bylinkami a další zkušenosti mi vstoupily do života Australské květové esence. Jak úžasné! Již přes pět let jsou součástí mého života, soukromě i terapeuticky pro ostatní (lidi i zvířátka).

Obdivuji energii kamenů, léčivou sílu přírody, účinky bylin a kouzlo květů.

Zabývám se nyní především poradenstvím k Australským květovým esencím, proutkařením a konzultacemi k různým životním situacím, které nás, lidské bytosti, trápí.
Podporuji také maminky v jejich komunikaci s dětmi, napojení na miminko, pracujeme s bloky, traumaty, problémy s kojením, zdravotními problémy miminek.

Jsem také maminkou tříleté holčičky, která je mou velkou transformační pomocnicí a učitelkou.

Naplňuje mě, když mohu ostatním pomáhat na cestě k nalezení sebe sama, neboť každý příběh, který se ke mě dostane, je i tématem pro mě a prostorem pro můj růst.

Vycházím při svém tvoření a podpoře ostatních ze svého středu, napojení na Zdroj a Matku Zemi.

Jsem vděčná, že mám tuto možnost. Děkuji Vesmíru, děkuji Matce Zemi, děkuji Sobě…

Vaše Pavlínka, Esence Světla

Co o mně řekli klienti?

Na Vašem názoru mi velice záleží

PROČ ESENCE ODE MĚ?

Esence jsou <strong>má vášeň</strong>
Esence jsou má vášeň
Ve svém životě je využívám na každé téma, které mi přichází, osobního rozvoje, problémy, bloky, nemoci, úrazy, duchovní růst a tak vím, jak silné a mocné jsou, zároveň dostatečně jemné, aby našimi životy nezamával jejich účinek v danou chvíli silněji, než jsme schopni snést a zvládat „normálně“ fungovat. Vždy jsem jejich účinek pocítila jako přesný. Takové jsou, když vytvářím osobní kombinaci esencí i pro kohokoli z vás. Každý máme jinou energii, jiné aktuální vyzařování, vyrůstali jsme v jiných podmínkách, naše duše si vybrala svou originální cestu ke svému růstu a tak je třeba naprosto individuálně tvořit osobní esenci na dané téma. Tak pracuji, tvořím. V napojení na vaše energetické pole. Esence pro vás vytvořené jsou vždy v souladu s vedením vašeho Vyššího Já, i když s ním třeba nejste v úzkém spojení.
Pracuji se všemi <strong>Australskými esencemi</strong>
Pracuji se všemi Australskými esencemi
Pracuji s Australskými květovými esencemi i Australskými esencemi z řad vibračních nekvětových, se všemi, které Ian White, jejich tvůrce již předal lidem k možnosti užívání. Pokud tedy využijete vytvoření osobní esence ode mě, můžete očekávat naplnění nejvyššího potenciálu, protože mnohdy je dané téma efektivnější řešit vysokovibračními esencemi než květovými. Každý rezonuje v daný čas nejlépe s nějakou konkrétní esencí, proto je výhodné, když zvolíte terapeuta, který pracuje s celou nabídkou Australských esencí. Přečtěte si dále, jak pracuji a jak já esence vnímám a jak tvořím, a pokud je vám moje sdílení blízké, pokud u srdce cítíte příjemný pocit, budu velmi ráda, když mě oslovíte pro spolutvoření.
Esence, se kterými pracuji <strong> uzdravují, harmonizují a pomáhají nám</strong>
Esence, se kterými pracuji uzdravují, harmonizují a pomáhají nám
Esence, se kterými pracuji, uzdravují, harmonizují a pomáhají nám s osobním (duchovním) růstem. Přináší uvědomění. Pomáhají nám z nevědomého života, z žití podvědomých programů se přenést k vědomí sama sebe. Zvědoměním si své podstaty, napojením na svou esenci, zdroj, duši se náš život zásadně proměňuje. Tam kde je moc (vlastní vnitřní síla), nemá prostor nemoc.